20 Ocak 2014 Pazartesi

Kızlık Zarı Dikilerek Eski Haline Getirilebilir Mi ?

kızlık zarı dikimi mümkün mü
Kızlık Zarı Dikilir Mi ?
Kızlık zarı dikilerek eski halini alması sağlanabilmektedir. Bu amaçla en sık uygulanan ameliyat flep yöntemiyle kızlık zarı dikimi (hymenoplasty) işleminin yapılmasıdır. Bu ameliyat ortalama 30 dk. sürmektedir. Kızlık zarı dikimi ameliyatında amaç vajina girişinde bir bariyer oluşturmak ve ilişki ile aynen bakire bayanda olduğu gibi buradaki yapının yırtılması ile kanama meydana gelmesini sağlamaktır. Bir diğer kızlık zarı yenileme yöntemi ise geçici işlem ile zarın onarımıdır . Bu ameliyat sonrası hastanın 2-3 gün içinde beraberlik yaşaması durumunda ilişki esnasında aynen bakire bayanda olduğu gibi kanama meydana gelecektir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı, bu işlemi yaptırmak isteyen bayanların en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. İşlem ücreti her ne kadar merak ediliyorsa da jinekolog hekimler internet sitelerinde ücret konusunda bilgi vermemektedirler. 


     Kızlık Zarı Bozulmuş Hali        Kızlık Zarı Dikiminden Sonra

Fiyatlar hakkında bilgi almak ve dilerseniz muayene talebinizi iletmek için 0 212 571 55 01 numaralı telefonu arayarak sekreterim Dilek Hanım'la görüşebilirsiniz. www.kizlikzari.net sitemizde kızlık zarı hakkında merak ettiğiniz bir çok bilgiyi bulabilirsiniz. Bekaret zarı yenileme işlemi yaptırmayı düşünüyorsanız sitemizde yer alan yazıları mutlaka okuyunuz. Bu işlemi yaptırmaya karar vermeden önce sitemizde yer alan bilgilendirme amaçlı yazıların büyük faydasının olacağını göz önünde bulundurunuz. Kızlık zarı yenilme işlemi  sonucu gerdek gecesi belli olan bir operasyondur. Bu yüzden hatalı yapılan bir işlemin telafisi yoktur. Böyle bir durumla karşılaşmamak için hekim tercihini doğru yapmanız çok önemlidir. Bekaret kanamasının gerçekleşmesi tamamen operasyonu yapacak hekimin bilgi ve tecrübesine bağlıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder