Ankara Kürtaj Fiyatları

0
868

ANKARA KÜRTAJ FİYATLARI

Ankara’da Kürtaj Yapan Yerler

Kürtaj Nedir ?

Kürtaj veya daha doğru tabiriyle “küretaj”, genel anlamda rahim içinde istenmeyen bir gebeliğin tahliyesi anlamına gelmektedir.

Tıbbi literatürde gebelik terminasyonu, gebelik sonlandırılması veya dilatasyon-küretaj olarak da geçer.

Halk arasında küretaj (kürtaj); kurtaj, kürtaş, kurtaş gibi isimlerle de telaffuz edilmektedir.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var: “Kürtaj hiçbir zaman bir aile planlaması yöntemi değildir”.

İstenmeyen gebelikleri önleyebilmek için öncelikle modern aile planlaması yöntemleri etkin bir şekilde uygulanmalı ve her şeye rağmen istenmeyen bir gebelik ortaya çıkmışsa kürtaja başvurulmalıdır.

Merdiven altı kürtaj kliniklerinden uzak durmanız sağlığınız için önemlidir, lütfen bu hususu göz ardı etmeyin. Kürtaj işlemi sonrasında hafif ağrı sızı olabilir, kanama ise nadiren görülür. Çünkü vakum yöntemi kullanılır. Bu yöntem en güvenli bebek aldırma tekniğidir. Anestezi altında 5 dk içinde sonlandırılır. Hasta günlük yaşamına aynı şekilde rahatlıkla devam edebilir. Korkulacak bir işlem değildir. Yeter ki gebelik haftası 10 haftanın üzerinde olmasın. Yasalarımız bebek aldırma işlemini sınırlandırmıştır. Kadın sağlığı açısından çok önemli bir ayrıntıdır. 18 yaşını aşan her kadın kendi inisiyatifi ile kürtaj yapabilir. Evli ise eşinin rızasını almak zorundadır. Sizleri ayrıntılı bilgilendirmek için 7/ 24 bize WhatsApp veya arama yoluyla ulaşabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan tüm sorunlarınız için aramanızı bekliyoruz.

Tel ve WhatsApp: xxx

Ankara kürtaj kürtaj fiyatları, Ankara kürtaj kürtaj yapan yerler, Ankara kürtaj kürtaj, Ankara kürtaj kürtaj yapan doktorlar, Ankara kürtaj kürtaj yerleri, Ankara kürtajde, kürtaj fiyatları, Ankara kürtaj kürtaj yapan yerler, 2018Ankara kürtaj, kürtaj fiyatları, 2018Ankara kürtaj, kürtaj yapan doktorlar, 2018 Ankara kürtaj, kürtaj yapan hastaneler, Ankara kürtaj, kürtaj yapan hastaneler, Ankara kürtaj, çocuk aldırma, Ankara kürtaj, bebek aldırma, 2018 kürtaj fiyatları, 2018 kürtaj ücretleri, 2018 kürtaj yapan yerler, Ankara kürtaj, kürtaj tavsiye, Ankara kürtaj, vakumlu kürtaj, Ankara kürtaj, vakum kürtaj, Ankara kürtaj, kürtaj yapan yerler ve fiyatları, Ankara kürtaj, ucuz kürtaj, Ankara kürtaj, ucuz kürtaj yapan yerler, Ankara kürtaj, kürtaj yapan poliklinikler, Ankara kürtaj, kürtaj ücretleri, Ankara kürtaj, kürtaj forum, Ankara kürtaj, jinekolog kürtaj, Ankara kürtaj, Ankara kürtaj, Ankara kürtaj, özel kürtaj, Ankara kürtaj, jinekolog kürtaj fiyatları, Ankara kürtaj, kürtaj klinikleri, Ankara kürtaj, kürtaj yaptırmak istiyorum, Ankara kürtaj, kürtaj yaptırmak, Ankara kürtaj, kürtaj yapan bayan doktorlar, Ankara kürtaj, kürtaj ne kadar, Ankara kürtaj, kürtaj nerede yapılır, Ankara kürtaj, kürtaj nasıl yapılır, Ankara kürtaj, kürtaj nerede yaptırabilirim, Ankara kürtaj, kürtaj nasıl yaptırabilirim, Ankara kürtaj, kürtaj muayenehane, Ankara kürtaj, kürtaj merkezi, Ankara kürtaj, kürtaj merkezleri, Ankara kürtaj, kürtaj yapan merkez, Ankara kürtaj, kürtaj yapan merkezler, Ankara kürtaj, kürtaj nedir, Ankara kürtaj, kürtaj olmak istiyorum