Bursa Kürtaj Fiyatları

0
784

BURSA KÜRTAJ FİYATLARI

İstenmeyen hamileliğin sonlandırılmasında en az riskli olan ideal zaman 5-6 haftada kürtaj yaptırmaktır. Hamilelikte günler geçtikçe cenin ve plasenta hızla büyüdüğü, boşaltılması gereken doku miktarı arttığı için kürtaj riskleri artar. Kürtaj yapan klinikler kürtaj fiyatlarını hamilelik haftasına göre belirler. Bursa Kürtaj fiyatları 2019 kliniğin çalışma şekline göre değişir. Bursa Kürtaj fiyatları başka şehirlerden farklılık gösterir. Yıllar içinde Bursa ve çeşitli şehirlerde kürtaj fiyatları 2019 den daha farklı olur. Değişik hastane ve klinikler farklı kürtaj fiyatı belirleyebilirler.

Kürtaj fiyatları hakkında kesin bilgi verilmesi İstanbul Tabipler Odası tarafından yasaklanmış olup kürtaj fiyatı hastanın gebeliğine göre değişiklik göstermektedir.

2 aylık gebelik fiyatları, 3 aylık gebelik ücretleri, 2 haftalık kürtaj fiyatları, vakum kürtaj fiyatları ve diğerleri hakkında merak ettiğiniz kürtaj fiyatları için bizi xxx numarasından arayabilirsiniz. Şunu unutmayın ki; kürtaj fiyatları gebeliğin haftasına ve yapılacak olan işlemin boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

Gebelik işlemine ne kadar erken müdahele edilecekse, kürtaj ücreti ona göre düşüklük göstermektedir.

Kürtaj fiyatları açısından lokal anestezi, genel anesteziye göre daha uygundur. Ancak genel anestezi çok daha rahat ve stressizdir. Her ikisinde de ağrı duymazsınız.