Ana Sayfa İletişim

İletişim

Kızlık zarı diktirme, Bekaret Kavramı ve Toplum Baskısı Yakın zamana kadar bekaret olgusunun kızlık zarı ile ilişkilendirilmesi, toplumda kadınların psikolojik olarak baskı altına alınmasına neden oldu. Cinsel birleşmede kan olmaması doğrudan kadının daha önce cinsel birleşme yapmasıyla ilişkilendirildi. Bu yüzden birçok kadın toplum tarafından büyük baskılar görmüş, hatta bazılarının hayatına son verilmiştir.

Kızlık zarı ile bekaret olgusu arasında çok az ilişki vardır. Kızlık zarı bazı kadınlarda doğuştan yoktur. Bazı kadınlarda ise esnek bir yapıya sahiptir. Doğal çentik yapısına sahip olan kızlık zarı türleri ile de karşılaşılabilir. Tüm bu kızlık zarı yapısında ilk cinsel birleşmede kanama meydana gelmeyebilir.

Bize Ulaşın

Doktor Web Sayfası
Anemon Residance K:5 D:33

(216) 576-5872 (Ofis)
(532) 166-6654 (Gsm)

Email:

info@kizlikzaridikimi.net
info@doktorwebsayfasi.com

Kızlık Zarı

Kızlık Zarı Dikimi ‘nin yaptırılmasının en önemli nedeni, sosyolojik ve toplumsal baskıdır. Bekaret kavramı birçok toplumda ve özellikle bizim toplumumuzda önemlidir.

Mesajınızı Gönderin

    Hızlı bir şekilde formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

    GÜNEL YAZILAR

    İstanbul Kızlık Zarı Dikimi

    İSTANBUL KIZLIK ZARI DİKİMİ İstanbul Kızlık zarı dikimi işleminin yaptırılmasının en önemli nedeni, sosyolojik ve toplumsal baskıdır. Bekaret kavramı birçok toplumda ve özellikle bizim toplumumuzda...
    - Advertisement -