İzmir Kürtaj Fiyatları

0
804

İZMİR KÜRTAJ FİYATLARI

İzmir’de Kürtaj Yapan Yerler

Kürtaj Nedir ?

Kürtaj veya daha doğru tabiriyle “küretaj”, genel anlamda rahim içinde istenmeyen bir gebeliğin tahliyesi anlamına gelmektedir.

Tıbbi literatürde gebelik terminasyonu, gebelik sonlandırılması veya dilatasyon-küretaj olarak da geçer.

Halk arasında küretaj (kürtaj); kurtaj, kürtaş, kurtaş gibi isimlerle de telaffuz edilmektedir.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var: “Kürtaj hiçbir zaman bir aile planlaması yöntemi değildir”.

İstenmeyen gebelikleri önleyebilmek için öncelikle modern aile planlaması yöntemleri etkin bir şekilde uygulanmalı ve her şeye rağmen istenmeyen bir gebelik ortaya çıkmışsa kürtaja başvurulmalıdır.

Merdiven altı kürtaj kliniklerinden uzak durmanız sağlığınız için önemlidir, lütfen bu hususu göz ardı etmeyin. Kürtaj işlemi sonrasında hafif ağrı sızı olabilir, kanama ise nadiren görülür. Çünkü vakum yöntemi kullanılır. Bu yöntem en güvenli bebek aldırma tekniğidir. Anestezi altında 5 dk içinde sonlandırılır. Hasta günlük yaşamına aynı şekilde rahatlıkla devam edebilir. Korkulacak bir işlem değildir. Yeter ki gebelik haftası 10 haftanın üzerinde olmasın. Yasalarımız bebek aldırma işlemini sınırlandırmıştır. Kadın sağlığı açısından çok önemli bir ayrıntıdır. 18 yaşını aşan her kadın kendi inisiyatifi ile kürtaj yapabilir. Evli ise eşinin rızasını almak zorundadır. Sizleri ayrıntılı bilgilendirmek için 7/ 24 bize WhatsApp veya arama yoluyla ulaşabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan tüm sorunlarınız için aramanızı bekliyoruz.

Tel ve WhatsApp: xxx

İzmir kürtaj kürtaj fiyatları, İzmir kürtaj kürtaj yapan yerler, İzmir kürtaj kürtaj, İzmir kürtaj kürtaj yapan doktorlar, İzmir kürtaj kürtaj yerleri, İzmir kürtajde, kürtaj fiyatları, İzmir kürtaj kürtaj yapan yerler, 2018İzmir kürtaj, kürtaj fiyatları, 2018İzmir kürtaj, kürtaj yapan doktorlar, 2018 İzmir kürtaj, kürtaj yapan hastaneler, İzmir kürtaj, kürtaj yapan hastaneler, İzmir kürtaj, çocuk aldırma, İzmir kürtaj, bebek aldırma, 2018 kürtaj fiyatları, 2018 kürtaj ücretleri, 2018 kürtaj yapan yerler, İzmir kürtaj, kürtaj tavsiye, İzmir kürtaj, vakumlu kürtaj, İzmir kürtaj, vakum kürtaj, İzmir kürtaj, kürtaj yapan yerler ve fiyatları, İzmir kürtaj, ucuz kürtaj, İzmir kürtaj, ucuz kürtaj yapan yerler, İzmir kürtaj, kürtaj yapan poliklinikler, İzmir kürtaj, kürtaj ücretleri, İzmir kürtaj, kürtaj forum, İzmir kürtaj, jinekolog kürtaj, İzmir kürtaj, İzmir kürtaj, İzmir kürtaj, özel kürtaj, İzmir kürtaj, jinekolog kürtaj fiyatları, İzmir kürtaj, kürtaj klinikleri, İzmir kürtaj, kürtaj yaptırmak istiyorum, İzmir kürtaj, kürtaj yaptırmak, İzmir kürtaj, kürtaj yapan bayan doktorlar, İzmir kürtaj, kürtaj ne kadar, İzmir kürtaj, kürtaj nerede yapılır, İzmir kürtaj, kürtaj nasıl yapılır, İzmir kürtaj, kürtaj nerede yaptırabilirim, İzmir kürtaj, kürtaj nasıl yaptırabilirim, İzmir kürtaj, kürtaj muayenehane, İzmir kürtaj, kürtaj merkezi, İzmir kürtaj, kürtaj merkezleri, İzmir kürtaj, kürtaj yapan merkez, İzmir kürtaj, kürtaj yapan merkezler, İzmir kürtaj, kürtaj nedir, İzmir kürtaj, kürtaj olmak istiyorum